Kunstenaars

In de jaren sinds de oprichting van ARTZUID in 2008, hebben vele internationaal gerenommerde kunstenaars en opkomend talent meegedaan aan de Amsterdam Sculptuur Biënnale. Hieronder ziet u een overzicht van alle deelnemers.

ARTZUID Amsterdam Sculptuur Biënnale archief

Deelnemende kunstenaars ARTZUID 2021

Natasja Alers (NLD)
Jean Marie Appriou (FRA)
Armando (NLD)
Atelier van Lieshout (NLD)

 

David Bade (CUW)
Sita Bandringa (NLD)
Carlos Blaaker (NLD)
Marieke Bolhuis (NLD)
Carlo Borer (CHE)
Suze Boschma Berkhou (NLD)
Hans van de Bovenkamp (NLD)
Johannes Büttner (DEU)

 

Nelson Carrilho (CUW)
Fernando Sánchez Castillo (ESP)
Sandro Chia (ITA)
Ivan Cremer (NLD)

Sokari Douglas Camp (NGA)

 

Nick Ervinck (BEL)

 

Lotti van der Gaag (NLD)
Guido Geelen (NLD)
Klaas Gubbels (NLD)

 

Raquel van Haver (NLD)

 

Leiko Ikemura (JPN)

Piet van de Kar (NLD)
KAWS (USA)
Jerzy Jotka Kędziora (POL)
Joseph Klibansky (NLD)
Huub en Adelheid Kortekaas (NLD)
Klara Kristalova (SWE)

 

Laura Lian (GBR)
Nel van Lith (NLD)
Sarah Lucas (GBR)

 

Ziyanda Majozi (ZAF)
Tirzo Martha (NLD)
Jonathan Meese (JPN)
Joanneke Meester (NLD)
Eline Muriël (NLD)

Marcel Pinas (SUR)
Jaume Plensa (ESP)

 

Marc Quinn (GBR)
Arne Quinze (BEL)

 

Auguste Rodin (FRA)
Ugo Rondinone (CHE)
Iris le Rütte (NLD)
Ursula von Rydingsvard (USA)

 

Lin May Saeed (DEU)
Karen Sargsyan (NLD)
Carin Scholten (NLD)
Jan Snoeck (NLD)
Arjanne van der Spek (NLD)

Johan Tahon (BEL)
TAL R (DNK)

 

Rob Voerman (NLD)

 

Zhan Wang (CHN)
Anne Wenzel (NLD)
Ronald Westerhuis (NLD)
Erwin Wurm (AUT)

Kunstenaars voorgaande edities

Benieuwd naar de werken van de kunstenaars per editie? Kijk in het Archief

S

Tom Sachs (USA)
Niki de Saint Phalle (FRA)
Thomas Schütte (DEU)
Paul Segers (NLD)
Richard Serra (USA)
Kofi Setordji (GHA)
Joel Shapiro (USA)
Lu Shengzhong (CHN)
Mari Shields (USA)
Eja Siepman van den Berg (NLD)
Roman Signer (CHE)
Jesús Rafael Soto (VEN)
Frank Stella (USA)
George Struikelblok (SUR)

 

T

Johan Tahon (BEL)
Shinkichi Tajiri (USA)
TAL R (DNK)
Pascale Marthine Tayou (CMR)
Dini Thomsen (DEU)
Esther Tielemans (NLD)
Jean Tinguely (CHE)
Roberto Tjon A Meeuw (SUR)
Elsa Tomkowiak (FRA)
Piet Tuytel (NLD)

 

V

Koen Vanmechelen (BEL)
Peer Veeneman (NLD)
Henk Visch (NLD)
Carel Visser (NLD)
André Volten (NLD)
Auke de Vries (NLD)
Leo de Vries (NLD)
Leo Vroegindeweij (NLD)

 

W

Martin Walde (AUT)
Rebecca Warren (GBR)
Eiji Watanabe (JPN)
Lawrence Weiner (USA)
Franz West (AUT)
Judith Wiersema (NLD)
Erwin Wurm (AUT)

 

Z

Ossip Zadkine (BLR)